Fibertaşfombeton

Fibertaşfombeton

Fibertaşfombeton, çığır açan yepyeni dış duvar (prekast) konseptidir. Diğer çözümlere kıyasla daha Hafif… Estetik… Ekonomik… Hızlı… ve son derece güvenilir… Tüm bu üstünlükleri yanında suya, ısıya, yangına ve özellikle de depreme dayanıklı olması açısından, cephe kaplamaları arasında düşük işletme maliyetine sahip fonksiyonel bir sistemdir.

 

Son yıllarda ülkemizde ve pek çok ülkede, yüzlerce binada uygulanan bu sistem, gelişmeye ve yeni projelere değer katmaya devam ediyor. Sistemin sadece Türkiye’de değil, onlarca ülkede patent altına alınmış olması sistemin benzersiz ve son derece fonksiyonel olduğunun sağlam bir kanıtıdır.
 
Sistem, enerji tüketiminin önem kazandığı günümüzde ısı ve su yalıtımı konusunda kullanıcılarına tatmin edici çözümler sunuyor. Aynı zamanda bir deprem ülkesi olan Türkiye’de gerekli testlerin ve çalışmaların yapılarak deprem karşısında güvenilirliğinin belgelendiği, mimari açıdan her türlü form, detay ve boyutun uygulanabildiği kompozit bir panel olan Fibertaşfombeton, prestijli yapılar için en çok tercih edilen kaplama ve duvar malzemelerinin başında geliyor.
 
Hızlı ve ekonomik montaj imkanı, hafifliği, değişik yaratıcı çözümlere estetik çözümler sunan renk alternatifleri, uzun ömürlü ve atmosferik şartlara uygunluğu Fibertaşfombeton'u öne çıkaran üstünlüklerinden sadece birkaçı... Buna Fibertaşfombeton'un yıllara dayanan tecrübesini ve teknik destek olanaklarını da eklediğinizde mükemmel bir çözüm ortaklığı için tüm şartlar hazır!

Projelerimiz

Yürütmekte olduğumuz veya projelendirme aşamasında oluğumuz işlere göz atın

Tümünü Görüntüle

Ankara Merkez Vilayetler Hizmet Birliği

BU ÜRÜN NEDİR? Fiber Takviyeli Beton İçinde uyguladığı benzersiz karkas sistemi ve özel...

Arnavutluk Korça Cami

FİBER DONATILI BETONUN FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ 7 günlük priz sonunda Cam Elyaf Donatılı Beton kabuk...

Bayrampaşa Konut

BU ÜRÜN NEDİR? Fiber Takviyeli Beton İçinde uyguladığı benzersiz karkas sistemi ve özel...